виготовлення нагородної продукції з металу
рекламно - сувенірні, корпоративні вироби
на замовлення, виконані руками справжніх майстрів
Каталог продукції

Каталог продукції

Про компанію

Ласкаво просимо на офіційний сайт виробничого підприємства Імідж Град!
 
Компанія Імідж Град - заснована в 2006 році, це професійна команда фахівців, яка поставила перед собою мету - запропонувати споживачам з різних країн, виготовлення на замовлення якісної іміджевої продукції з металу за доступними цінами.
 
Багаторічний досвід і знання, дозволяють на власному виробництві, виготовляти і постачати тиражну, рекламно сувенірну, нагородну, корпоративну продукцію з металу на замовлення, відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки, за оптимальними цінами, в найкоротші терміни.
 
На сьогоднішній день, ми раді Вам запропонувати широкий асортимент нагородний - сувенірної продукції, яка стане ефектним доповненням Вашого іміджу, вигідно підкреслить діловий і фірмовий стиль співробітників Вашої організації.
 
 • виготовлення бейджів, металеві бейджи на кріпленні магніт, шпилька
 • виготовлення значків з металу, металеві значки
 • виготовлення затискачів для краватки, запонок, ґудзиків, кокард, шевронів, корпоративна атрибутика...
 • виготовлення медалей, медалі ювілейні, пам'ятні, спортивні на стрічці
 • виготовлення накладок, шильдів, металеві шильди бирки, стікери
 • виготовлення монет, монети сувенірні, металеві жетони, фішки, кард - протектори для покеру
 • виготовлення табличок, металеві таблички, вивіски, фасадні таблички, офісні таблички, таблички на стіну, таблички на двері, настільні таблички, інформаційні таблички
 • виготовлення передтопкових листів з латуні, передтопковий підлогові листи для камінів і печей з металу
 • виготовлення орденів, нагород, ордена, нагрудні знаки, нагороди, знаки відмінностей
 • виготовлення дипломів, сертифікатів, металеві дипломи, сертифікати на дерев'яній плакетки, грамоти, вітання на металі, фамільні, весільні дипломи
 • виготовлення брелків, брелоків, металеві брелоки, брелоки, кулони, підвіски, аксесуари, корпоративні прикраси, новорічні ялинкові іграшки з металу
 • виготовлення номерків, номерки металеві в гардероб
 • виготовлення призів, стел, призи, vip подарунки, сувеніри з металу
 • виготовлення муляжів банківських злитків, муляжі банківських злитків, муляжі банківських металів
 • виготовлення чемпіонських поясів, пояс чемпіона на замовлення, спортивні нагороди
 • виготовлення візиток з металу, металеві візитки, VIP карти
Ми працюємо на результат, продумуючи всі деталі, під ваші завдання і бюджет,
 виготовляємо індивідуальні вироби з металу на замовлення з унікальним і яскравим дизайном.
Розвернути
Звернути

Співробітництво Імідж град

Завдяки повному замкнутому циклу виробництва, оснащеного високоточним сучасним обладнанням, постійної модернізацією і впровадженню нових технологій у виробництво, освоєння нових видів продукції, що випускається, професійної команди висококваліфікованих фахівців, з багаторічним досвідом і знаннями, дозволяють виготовляти продукцію найвищого класу, на рівні ювелірних виробів, з конкурентоспроможними цінами, в найкоротші терміни.

Процес розробки макета, творчий процес, вимагає грамотного підходу, пошук креативних ідей, грамотної, технічної промальовування ліній і форм вироби, дотримання фірмового стилю і колірних рішень, при цьому, не порушуючи правил геральдики. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми розробимо правильний дизайн макет майбутнього виробу і втілимо її в життя. Рекомендуємо відправляти нам Ваші вихідні (лого, макет) в векторах в форматах: eps, ai, pdf Якщо ваш дизайнер самостійно розробляє макет майбутнього виробу, то він обов'язково повинен отримати від виробника консультацію про технологічні обмеження. До основних обмежень відносяться мінімальні радіуси заокруглень контуру значка, мінімальна товщина металевої лінії, що розділяє емалі, і деякі інші. Ця інформація дозволить максимально точно висловити вашу ідею в виробі. Основна інформація, розміщена в кожному розділі продукції, особливості вашого замовлення, вимоги до макетів …

Вартість всієї виробленої продукції розраховується індивідуально, в залежності від тиражу, матеріалу, технології виготовлення, розмірів, покриттів, кріплень! Для швидкого і точного результату прорахунку, рекомендуємо відправляти нам вихідні файли (лого, макет) в векторах в форматах: eps, ai, pdf, із зазначенням планованого тиражу, бажаними розмірами, покриттям, кріпленням на: sales@imagegrad.com.ua Гнучка система знижок для рекламних агентств і постійних клієнтів на індивідуальних умовах. Економічні варіанти рішень з урахуванням бюджету.

Замовляйте металеві сувеніри заздалегідь. Виготовлення значків, бейджів, медалей, номерків, брелоків, табличок вимагає від двох до трьох тижнів з моменту затвердження ескізу, терміновість може привести до зниження якості! Замкнутий цикл виробництва на власних потужностях, контроль якості виготовлення на кожному етапі виробництва, від дизайн макета до упаковки готового виробу, це Ваші гарантії спокійного сну! Гарантія на всю продукцію 12 місяців! Гарантія строго витриманих термінів!

- Мінімальний тираж? ми про таке не чули, ми можемо виконати виріб в одиничному екземплярі. - Горять терміни, якщо це буде можливо, ми виконаємо замовлення точно в обумовлений термін. - Незмінна якість продукції і матеріалів. - Пунктуальність в термінах проведення робіт. - Конкурентні ціни. - Оригінальні креативні рішення. - Індивідуальний підхід в роботі з клієнтом. - Сучасні гарантійні зобов'язання. Ми впевнені, наша продукція стане ефектним доповненням Вашого іміджу. А при проведенні зустрічей, презентацій, вигідно підкреслить діловий і фірмовий стиль співробітників Вашої організації.