тел.8(044)331-77-12
8(044)332-69-46
mail:sales@imagegrad.com.ua


Поделиться:

 

Автор в Google+

<<< 1 2 3 4 5 >>>

Winner ВІННЕР СВЯТКУЄ СВОЄ 15-РІЧЧЯ В УКРАЇНІ!

           Ford

     бейдж Winner

     брелок Ford

   брелоки Winner

    брелоки Volvo

Група компаній Віннер відкрила двері першим клієнтам України 15 років тому, представивши на ринку всесвітньо відомий бренд Ford. З того часу, більшість власників автомобілів Ford в Україні змогли переконатись у надійності вибору, зробленого у Віннер.У 1999 році група компаній Віннер гордо предстала на українському ринку, як імпортер ще одного відомого бренду - шведського бренду Volvo. Наступним визначним роком у розвитку групи компаній стає 2004 рік, коли до Віннеру приєдналися такі елітні бренди, як Porsche, Jaguar та Land Rover. Сьогодні Віннер має не лише розгалужену дилерську мережу, але й є одним із найбільших мультиімпортерів в Україні.

Гордістю групи компаній Віннер є салон «Віннер Автомотів», який являється офіційниим дилером Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche в Україні. «Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – корпоративні цінності компанії. «Віннер Автомотів» - це ціла філософія ведення автомобільного бізнесу, реальна інвестиція у розвиток автомобільного ринку України.

З нагоди святкування 15-ї річниці компанії Віннер в Україні, салон «Віннер Автомотів» пропонує своїм клієнтам спеціальні умови на придбання автомобілів Ford.

Завітайте до нас, та дізнайтесь детальніше про акцію!

 


Компания Имидж Град:
офіційний виробник нагородної атрибутики Компанії «Віннер Автомотів»

 

 

Компания Имидж Град, предлагает Вам:
разработать и изготовить корпоративные, металлические значки, бейджи, сувенирные монеты, медали, награды, таблички, брелоки, призы, муляжи банковских слитков, дипломы и другие виды металлоизделий.

 

ПК Имидж Град

Киев, Украина

тел. (044) 331-77-12; 332-69-46

e-mail: sales@imagegrad.com.ua

 


<<< 1 2 3 4 5 >>>
developed by ms.com.ua © 2008 -2018 , Имидж Град, Украина, Киев
Вся информация на нашем сайте, предназначена только для ознакомления !
Любое копирование является несанкционированным и строго запрещено!
Все изображения, представленные на сайте, являются собственностью ПК « Имидж Град» !